Přihlásit se

Musíte povolit cookies ve svém prohlížeči Pomoc s  Musíte povolit cookies ve svém prohlížeči

Jste tady poprvé?

Jak se přihlásit

Pro přihlášení používejte stejné uživatelské jméno i heslo jako při přihlašování do portálu UP (platí pro veškeré studentské účty i ve staších kurzech, kde byl původně jiný způsob). V případe potíží s přihlášením se obraťe na správce. 

Pokud zapomente své přístupové údaje k portálu UP nelze je samozřejmě změnit zde. Pokud si heslo nepamatujete, řiďte se pokyny na portále UP.

Vyučující zatím mohou přistupovat ke svým starším kurzům (do akademického roku 2015/2016 včetně) i způvodních uživatelský účtů v Moodlu, u nichž je uživatelské jméno ve formátu jmeno.prijmeni. Ovšem kurzy od akademického roku 2016/2017 dále už takto přístupné nejsou, a je třeba k nim přistupovat z uživatelských účtů synchronizovaných s účty na portál UP (měly by z nich být dostupné nejen nové, ale i starší kurzy).

Přidávání nových uživatelů a zapisování do kurzů

Momentálně vytváření nových uživatelů a zápis uživatelů do kurzů provádí správce tohoto portálu na základě údajů o zapsaných studentech ve STAGu, doplňování údajů probíhá zpravidla pouze v prvním týdnu po začátku semestru, dokud je povoleno zapisování předmětů ve STAGu.Poslední aktualizace zápisu studentů do kurzů proběhla v neděli 17. 9. 2017 cca v 20:25. Pokud jste si předmět ve STAGu zapsali později a nemáte zde kurz zapsán, obraťe se na svého vyučujícího nebo na správce.